Game Schedule
Date: Division: Team:  
Start Time Home Team Away Team Division Field
Tue 8/20/2019 5:30 PM LAROCK DANIEL MAKOWSKY Boys 9 & Under FIELD 5
Tue 8/20/2019 6:00 PM MURPHY JASON SCHNEIDER Boys 13 & Under FIELD 2
Tue 8/20/2019 6:00 PM DYER KATE MOORE Boys 12 & Under FIELD 3
Tue 8/20/2019 6:00 PM CUNNINGHAM MARK DELCOURT Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 8/20/2019 6:00 PM MCLEROY BRIAN SEECK Boys 8 & Under FIELD 6
Tue 8/20/2019 8:00 PM POELKER BRIAN GAY Boys 10 & Under FIELD 4
Wed 8/21/2019 5:30 PM HERRIES JOE PIRRELLO Boys 9 & Under FIELD 5
Wed 8/21/2019 6:00 PM WOODROW JOSEPH SAUER Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 8/21/2019 6:00 PM FAULSTICH BRIAN EICHHOLZ Boys 9 & Under FIELD 4
Wed 8/21/2019 6:00 PM SIEBERT Boys 7 & Under FIELD 6
Thu 8/22/2019 6:00 PM GENDREAU Kickball FIELD 3
Thu 8/22/2019 6:00 PM EADS STEPHEN HERRIES Boys 9 & Under FIELD 4
Thu 8/22/2019 6:00 PM MAGUIRE KEN LUCARZ Boys 8 & Under FIELD 6
Thu 8/22/2019 7:00 PM MACKIE Kickball FIELD 3
Thu 8/22/2019 8:00 PM HALLE Kickball FIELD 3
Fri 8/23/2019 5:30 PM CUNNINGHAM ROCKY LAROCK Boys 9 & Under FIELD 5
Fri 8/23/2019 6:00 PM SCHNEIDER DAVID DRYSDALE Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 8/23/2019 6:00 PM MOUSER GEOFFREY JONES Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 8/23/2019 6:00 PM MATTHEWS Boys 7 & Under FIELD 6
Fri 8/23/2019 8:00 PM DRYSDALE SEAN BOMAN Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 8/23/2019 8:00 PM MILLER STEVE WUNDERLICH Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 8/23/2019 8:00 PM CUMMINGS DAN CRAIG Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 8/24/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 1
Sat 8/24/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 2
Sat 8/24/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 3
Sat 8/24/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 4
Sat 8/24/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 6
Sat 8/24/2019 10:00 AM DAVIS JOE PIRRELLO Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 8/24/2019 12:00 PM MILLER MICHELLE FUSSNER Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 8/25/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 1
Sun 8/25/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 2
Sun 8/25/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 3
Sun 8/25/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 4
Sun 8/25/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 6
Sun 8/25/2019 10:00 AM DAVIS SCOTT LUCZAK Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 8/25/2019 2:00 PM MAKOWSKY STEVE GRAHAM Boys 9 & Under FIELD 5
Mon 8/26/2019 5:30 PM LUCZAK STEPHEN HERRIES Boys 9 & Under FIELD 5
Mon 8/26/2019 6:00 PM HERNANDEZ BEN RUCK 16U Boys HS A FIELD 1
Mon 8/26/2019 6:00 PM REGEL JOSEPH SAUER Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 8/26/2019 6:00 PM LUCZAK MATT SIEMER Boys 11 & Under FIELD 3
Mon 8/26/2019 6:00 PM FUSSNER BRIAN EICHHOLZ Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 8/26/2019 6:00 PM PEARSON Boys 7 & Under FIELD 6
Mon 8/26/2019 8:00 PM MURPHY 18U Boys HS A FIELD 1
Mon 8/26/2019 8:00 PM HARTSOOK STU VINCENT 16U Boys HS FIELD 2
Mon 8/26/2019 8:00 PM DYER DEREK BEITER Boys 12 & Under FIELD 3
Mon 8/26/2019 8:00 PM SCHNARR MATT CRECELIUS Girls 14 & Under FIELD 4
Tue 8/27/2019 5:30 PM BURKHARDT BRIAN EADS Boys 9 & Under FIELD 5
Tue 8/27/2019 6:00 PM VALLE 18U Boys HS A FIELD 1
Tue 8/27/2019 6:00 PM ECKERT PAUL BEEMAN Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 8/27/2019 6:00 PM FAULSTICH NATHAN BARROW Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 8/27/2019 6:00 PM ELSTRO BLAIR DAUB Girls 8 & Under FIELD 6
Tue 8/27/2019 8:00 PM BLACKWELL 18U Boys HS FIELD 1
Tue 8/27/2019 8:00 PM SCHNEIDER RUSSELL GRAVES Boys 13 & Under FIELD 2
Wed 8/28/2019 5:30 PM DAVIS BONNIE SKRENTA Boys 9 & Under FIELD 5
Wed 8/28/2019 6:00 PM VINCENT SCOTT BLACKWELL 16U Boys HS FIELD 1
Wed 8/28/2019 6:00 PM WRIGHT KEVIN LEIGHTON Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 8/28/2019 6:00 PM SHEKAS TOM KOMAR Boys 12 & Under FIELD 3
Wed 8/28/2019 6:00 PM LUESSE STEVE EMMONS Boys 10 & Under FIELD 4
Wed 8/28/2019 6:00 PM WAIT Boys 7 & Under FIELD 6
Wed 8/28/2019 8:00 PM KIFFER BEN RUCK 16U Boys HS A FIELD 1
Wed 8/28/2019 8:00 PM INGENTHRON GEOFFREY JONES Boys 11 & Under FIELD 3
Thu 8/29/2019 6:00 PM SEIDEL 18U Boys HS FIELD 1
Thu 8/29/2019 6:00 PM ARNOLD Kickball FIELD 3
Thu 8/29/2019 6:00 PM GILL JOHN HUSSEY Boys 10 & Under FIELD 4
Thu 8/29/2019 7:00 PM GENDREAU Kickball FIELD 3
Thu 8/29/2019 8:00 PM VINCENT BRIAN SEECK 16U Boys HS FIELD 1
Thu 8/29/2019 8:00 PM ARAGON Kickball FIELD 3
Thu 8/29/2019 8:00 PM O'BRIEN DANIEL LAPKE Boys 10 & Under FIELD 4
Thu 8/29/2019 9:00 PM JAYAPRAKASH Kickball FIELD 3
Fri 8/30/2019 5:30 PM FUSSNER NATHAN BARROW Boys 9 & Under FIELD 5
Fri 8/30/2019 6:00 PM INGENTHRON SETH MOUSER Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 8/30/2019 6:00 PM DRAINER STEVE EMMONS Boys 10 & Under FIELD 4
Fri 8/30/2019 6:00 PM CUMMINGS CHRISTOPHER SMITH Boys 8 & Under FIELD 6
Fri 8/30/2019 8:00 PM WRIGHT JOSEPH SAUER Boys 14 & Under FIELD 2
Fri 8/30/2019 8:00 PM POELKER MATT TROWER Boys 10 & Under FIELD 4
Sat 8/31/2019 8:00 AM ELSTRO KELLY WESTERHOLD Girls 10 & Under FIELD 4
Sat 8/31/2019 10:00 AM IMBLER JASON SCHNEIDER Boys 13 & Under FIELD 2
Sat 8/31/2019 10:00 AM UTHOFF Boys 7 & Under FIELD 6
Sat 8/31/2019 12:00 PM PEARSON Boys 7 & Under FIELD 6
Sat 8/31/2019 2:00 PM CUNNINGHAM ED CURNUTTE Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 8/31/2019 4:00 PM HUSSEY SCOTT MORRISON Boys 10 & Under FIELD 4
Sat 8/31/2019 6:00 PM CUMMINGS ALLISON DZIADUS Boys 8 & Under FIELD 6
Sun 9/1/2019 10:00 AM HERRIES TARA SOUCEK Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/1/2019 12:00 PM DRAINER SHAWN LUESSE Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/1/2019 12:00 PM SKRENTA RYAN BURKHARDT Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/1/2019 2:00 PM LUESSE RACHEL MEIER Girls 12 & Under FIELD 4
Sun 9/1/2019 2:00 PM MILLER PAUL FAULSTICH Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/1/2019 4:00 PM DIPPEL DAN FLASCHAR Boys 8 & Under FIELD 6
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day FIELD 1
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day FIELD 2
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day FIELD 3
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day FIELD 4
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day FIELD 5
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day FIELD 6
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day FIELD 7
Tue 9/3/2019 6:00 PM INGENTHRON MATT HADDOX Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 9/3/2019 6:00 PM HUSSEY KARA CRISP Boys 10 & Under FIELD 4
Tue 9/3/2019 6:00 PM HEDER Boys 7 & Under FIELD 6
Tue 9/3/2019 8:00 PM SCHMITTGENS 18U Boys HS FIELD 1
Tue 9/3/2019 8:00 PM TAYLOR TY ROETTERING Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 9/4/2019 6:00 PM KIFFER TERRY CANCILA 16U Boys HS A FIELD 1
Wed 9/4/2019 6:00 PM MATTISON KEVIN LEIGHTON Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 9/4/2019 6:00 PM SIEMER JOSEPH BURNS Boys 11 & Under FIELD 3
Wed 9/4/2019 6:00 PM O'BRIEN JOHN HUSSEY Boys 10 & Under FIELD 4
Wed 9/4/2019 6:00 PM WAIT Boys 7 & Under FIELD 6
Wed 9/4/2019 8:00 PM HARTSOOK STU VINCENT 16U Boys HS FIELD 1
Thu 9/5/2019 6:00 PM HERNANDEZ BRENT KIFFER 16U Boys HS A FIELD 1
Thu 9/5/2019 6:00 PM DRYSDALE CORY BORCHARDT Boys 13 & Under FIELD 2
Thu 9/5/2019 6:00 PM GENDREAU Kickball FIELD 3
Thu 9/5/2019 6:00 PM LUESSE JEFFREY SCHUSTER Boys 10 & Under FIELD 4
Thu 9/5/2019 6:00 PM MATTHEWS Boys 7 & Under FIELD 6
Thu 9/5/2019 7:00 PM ARNOLD Kickball FIELD 3
Thu 9/5/2019 8:00 PM JAYAPRAKASH Kickball FIELD 3
Thu 9/5/2019 9:00 PM MACKIE Kickball FIELD 3
Fri 9/6/2019 6:00 PM MATTISON CRAIG WOODROW Boys 14 & Under FIELD 2
Fri 9/6/2019 6:00 PM HADDOX KEITH INGENTHRON Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 9/6/2019 6:00 PM WESTERHOLD KEITH WALDRUP Girls 10 & Under FIELD 4
Fri 9/6/2019 6:00 PM WAIT Boys 7 & Under FIELD 6
Fri 9/6/2019 8:00 PM MURPHY CORY BORCHARDT Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 9/6/2019 8:00 PM BEITER KATE MOORE Boys 12 & Under FIELD 3
Fri 9/6/2019 8:00 PM O'BRIEN SUSANNAH GILL Boys 10 & Under FIELD 4
Fri 9/6/2019 8:00 PM CRAIG SHANNON DOUGLAS Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 9/7/2019 8:00 AM SKRENTA JOE PIRRELLO Boys 9 & Under FIELD 4
Sat 9/7/2019 8:00 AM HEDER Boys 7 & Under FIELD 6
Sat 9/7/2019 10:00 AM REGEL CRAIG WOODROW Boys 14 & Under FIELD 2
Sat 9/7/2019 10:00 AM ECKERT SCOTT LUCZAK Boys 11 & Under FIELD 3
Sat 9/7/2019 10:00 AM ELSTRO KEITH WALDRUP Girls 10 & Under FIELD 4
Sat 9/7/2019 10:00 AM WUNDERLICH MICHELLE FUSSNER Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/7/2019 10:00 AM KRULL DAN CRAIG Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 9/7/2019 12:00 PM VALLE 18U Boys HS A FIELD 1
Sat 9/7/2019 12:00 PM TAYLOR JOHN DAVIS Boys 14 & Under FIELD 2
Sat 9/7/2019 12:00 PM MOUSER MATT HADDOX Boys 11 & Under FIELD 3
Sat 9/7/2019 12:00 PM EADS JON DAVIS Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/7/2019 2:00 PM KOVAC BRENT KIFFER 16U Boys HS A FIELD 1
Sat 9/7/2019 2:00 PM TAYLOR ROBERT SCHMERSAHL Boys 14 & Under FIELD 2
Sat 9/7/2019 2:00 PM DRINKARD PAUL BEEMAN Boys 11 & Under FIELD 3
Sat 9/7/2019 2:00 PM LUESSE KEITH WALDRUP Girls 12 & Under FIELD 4
Sat 9/7/2019 2:00 PM LAROCK AMY THORNHILL Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/7/2019 4:00 PM WESTERHOLD JESSICA COATS Girls 10 & Under FIELD 4
Sat 9/7/2019 4:00 PM WUNDERLICH BRIAN EICHHOLZ Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/7/2019 4:00 PM DIPPEL KEN LUCARZ Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 9/7/2019 6:00 PM DRYSDALE KEVIN DILLARD Boys 13 & Under FIELD 2
Sat 9/7/2019 6:00 PM AHRENS DEREK BEITER Boys 12 & Under FIELD 3
Sat 9/7/2019 6:00 PM SCHNARR BEN RUCK Girls 14 & Under FIELD 4
Sat 9/7/2019 6:00 PM HUFF ALLISON DZIADUS Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 9/7/2019 8:00 PM HARTSOOK 18U Boys HS FIELD 1
Sat 9/7/2019 8:00 PM BOMAN TRISHA IMBLER Boys 13 & Under FIELD 2
Sat 9/7/2019 8:00 PM AHRENS STEPHEN SHEKAS Boys 12 & Under FIELD 3
Sun 9/8/2019 8:00 AM DRINKARD SCOTT LUCZAK Boys 11 & Under FIELD 3
Sun 9/8/2019 8:00 AM GERTH STEVE EMMONS Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/8/2019 8:00 AM BURKHARDT JON DAVIS Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/8/2019 10:00 AM BLACKWELL 18U Boys HS FIELD 1
Sun 9/8/2019 10:00 AM HERNANDEZ 18U Boys HS A FIELD 2
Sun 9/8/2019 10:00 AM SIEMER SCOTT LUCZAK Boys 11 & Under FIELD 3
Sun 9/8/2019 10:00 AM MILLER BRIAN EICHHOLZ Boys 9 & Under FIELD 4
Sun 9/8/2019 10:00 AM LUCZAK TARA SOUCEK Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/8/2019 10:00 AM UTHOFF Boys 7 & Under FIELD 6
Sun 9/8/2019 12:00 PM SEIDEL 18U Boys HS FIELD 1
Sun 9/8/2019 12:00 PM BEITER TOM KOMAR Boys 12 & Under FIELD 3
Sun 9/8/2019 12:00 PM LUESSE KEVIN GERTH Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/8/2019 12:00 PM FUSSNER GEOF MASSA Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/8/2019 12:00 PM SIEBERT Boys 7 & Under FIELD 6
Sun 9/8/2019 2:00 PM HARTSOOK CARL SCHMITTGENS 16U Boys HS FIELD 2
Sun 9/8/2019 2:00 PM SHEKAS TIM NENNINGER Boys 12 & Under FIELD 3
Sun 9/8/2019 2:00 PM POELKER NATHAN BARROW Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/8/2019 2:00 PM GRAHAM AMY THORNHILL Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/8/2019 2:00 PM CRAIG CHRISTOPHER SMITH Boys 8 & Under FIELD 6
Sun 9/8/2019 4:00 PM ALLEN 18U Boys HS FIELD 1
Sun 9/8/2019 4:00 PM ELSTRO ALLISON DZIADUS Girls 10 & Under FIELD 4
Sun 9/8/2019 4:00 PM FAULSTICH DJ VAUGHN Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/8/2019 6:00 PM ALLEN 18U Boys HS FIELD 1
Sun 9/8/2019 6:00 PM O'BRIEN KARA CRISP Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/8/2019 6:00 PM KRULL COREY CARRIKER Boys 8 & Under FIELD 6
Sun 9/8/2019 8:00 PM SCHMITTGENS 18U Boys HS FIELD 1
Mon 9/9/2019 6:00 PM KIFFER STEVEN KOVAC 16U Boys HS A FIELD 1
Mon 9/9/2019 6:00 PM SCHNEIDER CORY BORCHARDT Boys 13 & Under FIELD 2
Mon 9/9/2019 6:00 PM BEITER KARL WIEDT Boys 12 & Under FIELD 3
Mon 9/9/2019 6:00 PM SHARPMACK MIKE ELSTRO Girls 10 & Under FIELD 4
Mon 9/9/2019 6:00 PM CRAIG ALLISON DZIADUS Boys 8 & Under FIELD 6
Mon 9/9/2019 8:00 PM HERNANDEZ 18U Boys HS A FIELD 1
Mon 9/9/2019 8:00 PM BOMAN KEVIN DILLARD Boys 13 & Under FIELD 2
Tue 9/10/2019 6:00 PM MURPHY 18U Boys HS A FIELD 1
Tue 9/10/2019 6:00 PM WRIGHT CRAIG WOODROW Boys 14 & Under FIELD 2
Tue 9/10/2019 6:00 PM SCHNARR BEN RUCK Girls 14 & Under FIELD 4
Tue 9/10/2019 6:00 PM MCLEROY DAN CRAIG Boys 8 & Under FIELD 6
Tue 9/10/2019 8:00 PM VINCENT BRIAN SEECK 16U Boys HS FIELD 1
Wed 9/11/2019 6:00 PM VALLE 18U Boys HS A FIELD 1
Wed 9/11/2019 6:00 PM IMBLER DAVID DRYSDALE Boys 13 & Under FIELD 2
Wed 9/11/2019 6:00 PM ECKERT MATT SIEMER Boys 11 & Under FIELD 3
Wed 9/11/2019 6:00 PM ELSTRO MATT SHARPMACK Girls 10 & Under FIELD 4
Wed 9/11/2019 6:00 PM MATTHEWS Boys 7 & Under FIELD 6
Wed 9/11/2019 8:00 PM HARTSOOK 18U Boys HS FIELD 1
Wed 9/11/2019 8:00 PM KOVAC 18U Boys HS A FIELD 2
Wed 9/11/2019 8:00 PM DYER KARL WIEDT Boys 12 & Under FIELD 3
Wed 9/11/2019 8:00 PM SCHNARR BEN RUCK Girls 14 & Under FIELD 4
Thu 9/12/2019 6:00 PM HERNANDEZ TERRY CANCILA 16U Boys HS A FIELD 1
Thu 9/12/2019 6:00 PM REGEL GREG MATTISON Boys 14 & Under FIELD 2
Thu 9/12/2019 6:00 PM HALLE Kickball FIELD 3
Thu 9/12/2019 6:00 PM DRAINER KEVIN GERTH Boys 10 & Under FIELD 4
Thu 9/12/2019 6:00 PM KRULL BRENDON MCLEROY Boys 8 & Under FIELD 6
Thu 9/12/2019 7:00 PM MACKIE Kickball FIELD 3
Thu 9/12/2019 8:00 PM SEIDEL 18U Boys HS FIELD 1
Thu 9/12/2019 8:00 PM JAYAPRAKASH Kickball FIELD 3
Thu 9/12/2019 8:00 PM CUNNINGHAM AMY THORNHILL Boys 9 & Under FIELD 4
Thu 9/12/2019 9:00 PM GENDREAU Kickball FIELD 3
Fri 9/13/2019 6:00 PM MATTISON JOSEPH SAUER Boys 14 & Under FIELD 2
Fri 9/13/2019 6:00 PM DRINKARD JOSEPH BURNS Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 9/13/2019 6:00 PM HUSSEY MICHAEL EBERS Boys 10 & Under FIELD 4
Fri 9/13/2019 6:00 PM UTHOFF Boys 7 & Under FIELD 6
Fri 9/13/2019 8:00 PM SCHNEIDER SEAN BOMAN Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 9/13/2019 8:00 PM MOUSER STEVE WYND Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 9/13/2019 8:00 PM DAVIS STEPHEN HERRIES Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 9/13/2019 8:00 PM CUMMINGS COREY CARRIKER Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 9/14/2019 8:00 AM IMBLER 18U Boys HS A FIELD 1
Sat 9/14/2019 8:00 AM REGEL DOUG TAYLOR Boys 14 & Under FIELD 2
Sat 9/14/2019 8:00 AM GRAMLICH MIKE ELSTRO Girls 8 & Under FIELD 6
Sat 9/14/2019 10:00 AM DRYSDALE RUSSELL GRAVES Boys 13 & Under FIELD 2
Sat 9/14/2019 10:00 AM COATS MIKE ELSTRO Girls 10 & Under FIELD 4
Sat 9/14/2019 10:00 AM MAKOWSKY ROCKY LAROCK Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/14/2019 12:00 PM CANCILA STEVEN KOVAC 16U Boys HS A FIELD 1
Sat 9/14/2019 12:00 PM BLACKWELL MICHAEL HARTSOOK 16U Boys HS FIELD 2
Sat 9/14/2019 12:00 PM GILL STEPHEN DODGE Boys 10 & Under FIELD 4
Sat 9/14/2019 2:00 PM KOVAC TERRY CANCILA 16U Boys HS A FIELD 1
Sat 9/14/2019 2:00 PM WOODROW KEVIN LEIGHTON Boys 14 & Under FIELD 2
Sat 9/14/2019 2:00 PM LUESSE DIONNA HELFERS Girls 12 & Under FIELD 4
Sat 9/14/2019 2:00 PM WUNDERLICH NATHAN BARROW Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/14/2019 2:00 PM WATSON BLAIR DAUB Girls 8 & Under FIELD 6
Sat 9/14/2019 4:00 PM LUESSE CHRISTEN SCHULTE Boys 10 & Under FIELD 4
Sat 9/14/2019 4:00 PM FUSSNER DJ VAUGHN Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/14/2019 6:00 PM BLACKWELL 18U Boys HS FIELD 1
Sat 9/14/2019 6:00 PM MURPHY DAVID DRYSDALE Boys 13 & Under FIELD 2
Sat 9/14/2019 6:00 PM INGENTHRON STEVE WYND Boys 11 & Under FIELD 3
Sat 9/14/2019 6:00 PM POELKER WILLIAM COOK Boys 10 & Under FIELD 4
Sat 9/14/2019 6:00 PM CUMMINGS BRIAN SEECK Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 9/14/2019 8:00 PM KIFFER JOHN HERNANDEZ 16U Boys HS A FIELD 1
Sat 9/14/2019 8:00 PM MURPHY RUSSELL GRAVES Boys 13 & Under FIELD 2
Sun 9/15/2019 8:00 AM HADDOX STEVE WYND Boys 11 & Under FIELD 3
Sun 9/15/2019 8:00 AM WESTERHOLD ALLISON DZIADUS Girls 10 & Under FIELD 4
Sun 9/15/2019 8:00 AM LAROCK ED CURNUTTE Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/15/2019 8:00 AM KRULL EILY CUMMINGS Boys 8 & Under FIELD 6
Sun 9/15/2019 10:00 AM VINCENT 18U Boys HS FIELD 1
Sun 9/15/2019 10:00 AM LUESSE DESIREE ROBISON Girls 12 & Under FIELD 4
Sun 9/15/2019 10:00 AM HERRIES RYAN BURKHARDT Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/15/2019 10:00 AM DIPPEL WILLIAM MAGUIRE Boys 8 & Under FIELD 6
Sun 9/15/2019 12:00 PM MURPHY 18U Boys HS A FIELD 1
Sun 9/15/2019 12:00 PM SHEKAS KARL WIEDT Boys 12 & Under FIELD 3
Sun 9/15/2019 12:00 PM HUSSEY DANIEL LAPKE Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/15/2019 12:00 PM SKRENTA BRIAN EADS Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/15/2019 12:00 PM HEDER Boys 7 & Under FIELD 6
Sun 9/15/2019 2:00 PM VINCENT MICHAEL HARTSOOK 16U Boys HS FIELD 2
Sun 9/15/2019 2:00 PM LUCZAK JOSEPH BURNS Boys 11 & Under FIELD 3
Sun 9/15/2019 2:00 PM LUESSE TRAVIS DAUBY Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/15/2019 2:00 PM GRAHAM ED CURNUTTE Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/15/2019 4:00 PM HARTSOOK 18U Boys HS FIELD 1
Sun 9/15/2019 4:00 PM SEIDEL 18U Boys HS FIELD 2
Sun 9/15/2019 4:00 PM MOUSER KEITH INGENTHRON Boys 11 & Under FIELD 3
Sun 9/15/2019 4:00 PM GILL KARA CRISP Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/15/2019 4:00 PM FAULSTICH CARMEN RUSZALA Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/15/2019 4:00 PM HUFF BRIAN SEECK Boys 8 & Under FIELD 6
Sun 9/15/2019 6:00 PM VINCENT SCOTT BLACKWELL 16U Boys HS FIELD 1
Sun 9/15/2019 6:00 PM GERTH HOLLY DRAINER Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 9/15/2019 8:00 PM SCHMITTGENS CLINT MEYER 16U Boys HS FIELD 1
Mon 9/16/2019 6:00 PM MURPHY 18U Boys HS A FIELD 1
Mon 9/16/2019 6:00 PM WRIGHT DOUG TAYLOR Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 9/16/2019 6:00 PM AHRENS TIM NENNINGER Boys 12 & Under FIELD 3
Mon 9/16/2019 6:00 PM POELKER MATT TROWER Boys 10 & Under FIELD 4
Mon 9/16/2019 6:00 PM HEDER Boys 7 & Under FIELD 6
Mon 9/16/2019 8:00 PM KOVAC BEN RUCK 16U Boys HS A FIELD 1
Mon 9/16/2019 8:00 PM IMBLER MARK MURPHY Boys 13 & Under FIELD 2
Mon 9/16/2019 8:00 PM DRINKARD RYAN SHIRLEY Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 9/17/2019 6:00 PM VALLE 18U Boys HS A FIELD 1
Tue 9/17/2019 6:00 PM INGENTHRON JOSH HUTCHISON Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 9/17/2019 6:00 PM DRAINER TRAVIS DAUBY Boys 10 & Under FIELD 4
Tue 9/17/2019 6:00 PM DIPPEL CHRIS DOUGLAS Boys 8 & Under FIELD 6
Tue 9/17/2019 8:00 PM SCHMITTGENS STU VINCENT 16U Boys HS FIELD 1
Tue 9/17/2019 8:00 PM LUCZAK DAVID ECKERT Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 9/17/2019 8:00 PM O'BRIEN SCOTT MORRISON Boys 10 & Under FIELD 4
Wed 9/18/2019 6:00 PM IMBLER 18U Boys HS A FIELD 1
Wed 9/18/2019 6:00 PM TAYLOR JOSEPH SAUER Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 9/18/2019 6:00 PM HADDOX JOSH HUTCHISON Boys 11 & Under FIELD 3
Wed 9/18/2019 6:00 PM SCHNARR MATT CRECELIUS Girls 14 & Under FIELD 4
Wed 9/18/2019 6:00 PM CRAIG BRIAN SEECK Boys 8 & Under FIELD 6
Wed 9/18/2019 8:00 PM VALLE 18U Boys HS A FIELD 1
Wed 9/18/2019 8:00 PM GERTH CHRISTEN SCHULTE Boys 10 & Under FIELD 4
Thu 9/19/2019 6:00 PM BLACKWELL 18U Boys HS FIELD 1
Thu 9/19/2019 6:00 PM ARAGON Kickball FIELD 3
Thu 9/19/2019 6:00 PM WESTERHOLD KENT MURPHY Girls 10 & Under FIELD 4
Thu 9/19/2019 6:00 PM DIPPEL JUDY HERBST Boys 8 & Under FIELD 6
Thu 9/19/2019 7:00 PM ARAGON Kickball FIELD 3
Thu 9/19/2019 8:00 PM ALLEN 18U Boys HS FIELD 1
Thu 9/19/2019 8:00 PM HALLE Kickball FIELD 3
Thu 9/19/2019 9:00 PM JAYAPRAKASH Kickball FIELD 3
Fri 9/20/2019 6:00 PM MATTISON DOUG TAYLOR Boys 14 & Under FIELD 2
Fri 9/20/2019 6:00 PM MOUSER JOSH HUTCHISON Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 9/20/2019 6:00 PM SHARPMACK KENT MURPHY Girls 10 & Under FIELD 4
Fri 9/20/2019 6:00 PM MAGUIRE CHRIS DOUGLAS Boys 8 & Under FIELD 6
Fri 9/20/2019 8:00 PM IMBLER SEAN BOMAN Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 9/20/2019 8:00 PM ECKERT MARK DRINKARD Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 9/20/2019 8:00 PM GERTH JEFFREY SCHUSTER Boys 10 & Under FIELD 4
Sat 9/21/2019 12:00 AM GMB Fall Classic FIELD 1
Sat 9/21/2019 12:00 AM GMB Fall Classic FIELD 2
Sat 9/21/2019 12:00 AM GMB Fall Classic FIELD 3
Sat 9/21/2019 12:00 AM GMB Fall Classic FIELD 4
Sat 9/21/2019 8:00 AM BURKHARDT SCOTT LUCZAK Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/21/2019 8:00 AM SIEBERT Boys 7 & Under FIELD 6
Sat 9/21/2019 12:00 PM MCLEROY EILY CUMMINGS Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 9/21/2019 2:00 PM MAKOWSKY MARK DELCOURT Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/21/2019 2:00 PM KRULL SAMUEL HUFF Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 9/21/2019 4:00 PM EADS BONNIE SKRENTA Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 9/21/2019 4:00 PM ELSTRO ADAM WATSON Girls 8 & Under FIELD 6
Sat 9/21/2019 6:00 PM CRAIG COREY CARRIKER Boys 8 & Under FIELD 6
Sun 9/22/2019 12:00 AM GMB Fall Classic FIELD 1
Sun 9/22/2019 12:00 AM GMB Fall Classic FIELD 2
Sun 9/22/2019 12:00 AM GMB Fall Classic FIELD 3
Sun 9/22/2019 12:00 AM GMB Fall Classic FIELD 4
Sun 9/22/2019 8:00 AM LAROCK JOHN KNOESEL Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/22/2019 10:00 AM LUCZAK RYAN BURKHARDT Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/22/2019 10:00 AM MATTHEWS Boys 7 & Under FIELD 6
Sun 9/22/2019 12:00 PM LUCZAK JOE PIRRELLO Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/22/2019 12:00 PM PEARSON Boys 7 & Under FIELD 6
Sun 9/22/2019 2:00 PM GRAHAM BLAKE CUNNINGHAM Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/22/2019 2:00 PM ELSTRO JASON ALEXANDER Girls 8 & Under FIELD 6
Sun 9/22/2019 4:00 PM SKRENTA STEPHEN HERRIES Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 9/22/2019 4:00 PM GRAMLICH ADAM WATSON Girls 8 & Under FIELD 6
Mon 9/23/2019 6:00 PM HERNANDEZ 18U Boys HS A FIELD 1
Mon 9/23/2019 6:00 PM TAYLOR KEVIN LEIGHTON Boys 14 & Under FIELD 2
Mon 9/23/2019 6:00 PM HADDOX GEOFFREY JONES Boys 11 & Under FIELD 3
Mon 9/23/2019 6:00 PM MAKOWSKY BLAKE CUNNINGHAM Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 9/23/2019 6:00 PM WATSON JASON ALEXANDER Girls 8 & Under FIELD 6
Mon 9/23/2019 8:00 PM BLACKWELL 18U Boys HS FIELD 1
Mon 9/23/2019 8:00 PM IMBLER CORY BORCHARDT Boys 13 & Under FIELD 2
Mon 9/23/2019 8:00 PM WUNDERLICH PAUL FAULSTICH Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 9/24/2019 6:00 PM HERNANDEZ STEVEN KOVAC 16U Boys HS A FIELD 1
Tue 9/24/2019 6:00 PM WRIGHT GREG MATTISON Boys 14 & Under FIELD 2
Tue 9/24/2019 6:00 PM SIEMER PAUL BEEMAN Boys 11 & Under FIELD 3
Tue 9/24/2019 6:00 PM COATS KENT MURPHY Girls 10 & Under FIELD 4
Tue 9/24/2019 6:00 PM HUFF DAN CRAIG Boys 8 & Under FIELD 6
Tue 9/24/2019 8:00 PM KOVAC 18U Boys HS A FIELD 1
Wed 9/25/2019 6:00 PM KOVAC JOHN HERNANDEZ 16U Boys HS A FIELD 1
Wed 9/25/2019 6:00 PM REGEL CHRIS WRIGHT Boys 14 & Under FIELD 2
Wed 9/25/2019 6:00 PM SHEKAS DEREK BEITER Boys 12 & Under FIELD 3
Wed 9/25/2019 6:00 PM DRAINER JEFFREY SCHUSTER Boys 10 & Under FIELD 4
Wed 9/25/2019 6:00 PM MAGUIRE JUDY HERBST Boys 8 & Under FIELD 6
Wed 9/25/2019 8:00 PM IMBLER 18U Boys HS A FIELD 1
Wed 9/25/2019 8:00 PM VINCENT CLINT MEYER 16U Boys HS FIELD 2
Thu 9/26/2019 6:00 PM CANCILA JOHN HERNANDEZ 16U Boys HS A FIELD 1
Thu 9/26/2019 6:00 PM WOODROW DOUG TAYLOR Boys 14 & Under FIELD 2
Thu 9/26/2019 6:00 PM ARNOLD Kickball FIELD 3
Thu 9/26/2019 6:00 PM FUSSNER PAUL FAULSTICH Boys 9 & Under FIELD 4
Thu 9/26/2019 6:00 PM SIEBERT Boys 7 & Under FIELD 6
Thu 9/26/2019 7:00 PM ARNOLD Kickball FIELD 3
Thu 9/26/2019 8:00 PM MACKIE Kickball FIELD 3
Thu 9/26/2019 9:00 PM HALLE Kickball FIELD 3
Fri 9/27/2019 6:00 PM SCHNEIDER MATTHEW CLEVE Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 9/27/2019 6:00 PM AHRENS KARL WIEDT Boys 12 & Under FIELD 3
Fri 9/27/2019 6:00 PM SHARPMACK KEITH WALDRUP Girls 10 & Under FIELD 4
Fri 9/27/2019 6:00 PM UTHOFF Boys 7 & Under FIELD 6
Fri 9/27/2019 8:00 PM CANCILA BEN RUCK 16U Boys HS A FIELD 2
Fri 9/27/2019 8:00 PM MAGUIRE SCOTT BRASE Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 9/28/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 1
Sat 9/28/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 2
Sat 9/28/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 3
Sat 9/28/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 4
Sat 9/28/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 5
Sat 9/28/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 6
Sun 9/29/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 1
Sun 9/29/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 2
Sun 9/29/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 3
Sun 9/29/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 4
Sun 9/29/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 5
Sun 9/29/2019 12:00 AM Triple Play Tournament FIELD 6
Mon 9/30/2019 6:00 PM BLACKWELL STU VINCENT 16U Boys HS FIELD 1
Mon 9/30/2019 6:00 PM DRYSDALE MATTHEW CLEVE Boys 13 & Under FIELD 2
Mon 9/30/2019 6:00 PM BEITER TIM NENNINGER Boys 12 & Under FIELD 3
Mon 9/30/2019 6:00 PM EADS JOE PIRRELLO Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 9/30/2019 6:00 PM PEARSON Boys 7 & Under FIELD 6
Mon 9/30/2019 8:00 PM BOMAN MATTHEW CLEVE Boys 13 & Under FIELD 2
Mon 9/30/2019 8:00 PM SIEMER RYAN SHIRLEY Boys 11 & Under FIELD 3
Mon 9/30/2019 8:00 PM CUNNINGHAM JOHN KNOESEL Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 10/1/2019 6:00 PM WOODROW JOHN DAVIS Boys 14 & Under FIELD 2
Tue 10/1/2019 6:00 PM DAVIS TARA SOUCEK Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 10/1/2019 6:00 PM HUFF EILY CUMMINGS Boys 8 & Under FIELD 6
Tue 10/1/2019 8:00 PM SCHMITTGENS STU VINCENT 16U Boys HS FIELD 1
Tue 10/1/2019 8:00 PM CANCILA BRENT KIFFER 16U Boys HS A FIELD 2
Wed 10/2/2019 6:00 PM KIFFER BEN RUCK 16U Boys HS A FIELD 1
Wed 10/2/2019 6:00 PM DYER STEPHEN SHEKAS Boys 12 & Under FIELD 3
Wed 10/2/2019 6:00 PM GILL DANIEL LAPKE Boys 10 & Under FIELD 4
Wed 10/2/2019 6:00 PM HUFF COREY CARRIKER Boys 8 & Under FIELD 6
Wed 10/2/2019 8:00 PM VINCENT 18U Boys HS FIELD 1
Wed 10/2/2019 8:00 PM BEITER CHRISTEN SCHULTE Boys 12 & Under FIELD 3
Thu 10/3/2019 6:00 PM WOODROW TY ROETTERING Boys 14 & Under FIELD 2
Thu 10/3/2019 6:00 PM ARAGON Kickball FIELD 3
Thu 10/3/2019 6:00 PM SHARPMACK JESSICA COATS Girls 10 & Under FIELD 4
Thu 10/3/2019 6:00 PM GRAMLICH JASON ALEXANDER Girls 8 & Under FIELD 6
Thu 10/3/2019 7:00 PM GENDREAU Kickball FIELD 3
Thu 10/3/2019 8:00 PM VINCENT 18U Boys HS FIELD 1
Thu 10/3/2019 8:00 PM HALLE Kickball FIELD 3
Fri 10/4/2019 6:00 PM MURPHY SEAN BOMAN Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 10/4/2019 6:00 PM DYER TIM NENNINGER Boys 12 & Under FIELD 3
Fri 10/4/2019 6:00 PM ELSTRO KENT MURPHY Girls 10 & Under FIELD 4
Fri 10/4/2019 6:00 PM WATSON BLAIR DAUB Girls 8 & Under FIELD 6
Fri 10/4/2019 8:00 PM BOMAN RUSSELL GRAVES Boys 13 & Under FIELD 2
Fri 10/4/2019 8:00 PM GRAHAM ROCKY LAROCK Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 10/4/2019 8:00 PM MCLEROY COREY CARRIKER Boys 8 & Under FIELD 6
Sat 10/5/2019 8:00 AM HERNANDEZ BEN RUCK 16U Boys HS A FIELD 1
Sat 10/5/2019 8:00 AM COATS KELLY WESTERHOLD Girls 10 & Under FIELD 4
Sat 10/5/2019 8:00 AM BURKHARDT BONNIE SKRENTA Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 10/5/2019 10:00 AM COATS MATT SHARPMACK Girls 10 & Under FIELD 4
Sat 10/5/2019 12:00 PM VINCENT BEN RUCK 16U Boys HS FIELD 1
Sat 10/5/2019 12:00 PM MAKOWSKY ED CURNUTTE Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 10/5/2019 2:00 PM SCHMITTGENS 18U Boys HS FIELD 1
Sat 10/5/2019 2:00 PM FAULSTICH GEOF MASSA Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 10/5/2019 4:00 PM SCHMITTGENS BRIAN SEECK 16U Boys HS FIELD 1
Sat 10/5/2019 4:00 PM HERNANDEZ 18U Boys HS A FIELD 2
Sat 10/5/2019 4:00 PM HUSSEY STEPHEN DODGE Boys 10 & Under FIELD 4
Sat 10/5/2019 6:00 PM HARTSOOK 18U Boys HS FIELD 1
Sat 10/5/2019 6:00 PM IMBLER 18U Boys HS A FIELD 2
Sat 10/5/2019 6:00 PM SHEKAS KATE MOORE Boys 12 & Under FIELD 3
Sat 10/5/2019 6:00 PM LAROCK MARK DELCOURT Boys 9 & Under FIELD 4
Sat 10/5/2019 8:00 PM ALLEN 18U Boys HS FIELD 1
Sat 10/5/2019 8:00 PM LUESSE DESIREE ROBISON Girls 12 & Under FIELD 4
Sun 10/6/2019 8:00 AM BLACKWELL STU VINCENT 16U Boys HS FIELD 1
Sun 10/6/2019 10:00 AM VINCENT 18U Boys HS FIELD 1
Sun 10/6/2019 10:00 AM DRINKARD DAVID ECKERT Boys 11 & Under FIELD 3
Sun 10/6/2019 10:00 AM SHARPMACK ALLISON DZIADUS Girls 10 & Under FIELD 4
Sun 10/6/2019 10:00 AM HERRIES BRIAN EADS Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 10/6/2019 10:00 AM WAIT Boys 7 & Under FIELD 6
Sun 10/6/2019 12:00 PM WESTERHOLD MATT SHARPMACK Girls 10 & Under FIELD 4
Sun 10/6/2019 12:00 PM LUCZAK BONNIE SKRENTA Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 10/6/2019 12:00 PM HEDER Boys 7 & Under FIELD 6
Sun 10/6/2019 2:00 PM ALLEN 18U Boys HS FIELD 1
Sun 10/6/2019 2:00 PM LUCZAK PAUL BEEMAN Boys 11 & Under FIELD 3
Sun 10/6/2019 2:00 PM GERTH TRAVIS DAUBY Boys 10 & Under FIELD 4
Sun 10/6/2019 2:00 PM MILLER NATHAN BARROW Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 10/6/2019 2:00 PM ELSTRO NICOLE GRAMLICH Girls 8 & Under FIELD 6
Sun 10/6/2019 4:00 PM SCHMITTGENS 18U Boys HS FIELD 1
Sun 10/6/2019 4:00 PM ELSTRO NICOLE GRAMLICH Girls 8 & Under FIELD 6
Sun 10/6/2019 6:00 PM VINCENT CLINT MEYER 16U Boys HS FIELD 1
Sun 10/6/2019 6:00 PM IMBLER 18U Boys HS A FIELD 2
Sun 10/6/2019 6:00 PM AHRENS JOSEPH DYER Boys 12 & Under FIELD 3
Sun 10/6/2019 8:00 PM HARTSOOK BRIAN SEECK 16U Boys HS FIELD 1
Mon 10/7/2019 6:00 PM KOVAC 18U Boys HS A FIELD 1
Mon 10/7/2019 6:00 PM BOMAN CORY BORCHARDT Boys 13 & Under FIELD 2
Mon 10/7/2019 6:00 PM COATS ALLISON DZIADUS Girls 10 & Under FIELD 4
Mon 10/7/2019 8:00 PM CANCILA BEN RUCK 16U Boys HS A FIELD 2
Tue 10/8/2019 6:00 PM MURPHY 18U Boys HS A FIELD 1
Tue 10/8/2019 6:00 PM GILL SCOTT MORRISON Boys 10 & Under FIELD 4
Tue 10/8/2019 6:00 PM MCLEROY SAMUEL HUFF Boys 8 & Under FIELD 6
Tue 10/8/2019 8:00 PM GRAMLICH ADAM WATSON Girls 8 & Under FIELD 6
Wed 10/9/2019 6:00 PM KOVAC 18U Boys HS A FIELD 1
Wed 10/9/2019 6:00 PM MATTHEWS Boys 7 & Under FIELD 6
Thu 10/10/2019 6:00 PM MATTISON TY ROETTERING Boys 14 & Under FIELD 2
Thu 10/10/2019 6:00 PM JAYAPRAKASH Kickball FIELD 3
Thu 10/10/2019 6:00 PM WUNDERLICH GEOF MASSA Boys 9 & Under FIELD 4
Thu 10/10/2019 6:00 PM MAGUIRE DAN FLASCHAR Boys 8 & Under FIELD 6
Thu 10/10/2019 7:00 PM ARNOLD Kickball FIELD 3
Thu 10/10/2019 8:00 PM KOVAC BEN RUCK 16U Boys HS A FIELD 1
Thu 10/10/2019 8:00 PM ARAGON Kickball FIELD 3
Thu 10/10/2019 9:00 PM MACKIE Kickball FIELD 3
Fri 10/11/2019 6:00 PM HADDOX SETH MOUSER Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 10/11/2019 6:00 PM GRAHAM MARK DELCOURT Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 10/11/2019 6:00 PM WAIT Boys 7 & Under FIELD 6
Fri 10/11/2019 8:00 PM SIEMER MARK DRINKARD Boys 11 & Under FIELD 3
Fri 10/11/2019 8:00 PM WATSON NICOLE GRAMLICH Girls 8 & Under FIELD 6
Sat 10/12/2019 8:00 AM KOVAC 18U Boys HS A FIELD 1
Sat 10/12/2019 10:00 AM HERNANDEZ 18U Boys HS A FIELD 1
Sat 10/12/2019 10:00 AM BURKHARDT STEPHEN HERRIES Boys 9 & Under FIELD 5
Sat 10/12/2019 10:00 AM UTHOFF Boys 7 & Under FIELD 6
Sat 10/12/2019 2:00 PM VINCENT BEN RUCK 16U Boys HS FIELD 1
Sat 10/12/2019 2:00 PM GRAMLICH BLAIR DAUB Girls 8 & Under FIELD 6
Sat 10/12/2019 4:00 PM SEIDEL 18U Boys HS FIELD 1
Sun 10/13/2019 8:00 AM HARTSOOK CLINT MEYER 16U Boys HS FIELD 1
Sun 10/13/2019 10:00 AM HARTSOOK 18U Boys HS FIELD 1
Sun 10/13/2019 10:00 AM EADS SCOTT LUCZAK Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 10/13/2019 12:00 PM VINCENT BRIAN SEECK 16U Boys HS FIELD 1
Sun 10/13/2019 12:00 PM LUCZAK RYAN SHIRLEY Boys 11 & Under FIELD 3
Sun 10/13/2019 12:00 PM SKRENTA TARA SOUCEK Boys 9 & Under FIELD 5
Sun 10/13/2019 2:00 PM BLACKWELL STU VINCENT 16U Boys HS FIELD 1
Sun 10/13/2019 2:00 PM SIEBERT Boys 7 & Under FIELD 6
Sun 10/13/2019 4:00 PM SCHMITTGENS 18U Boys HS FIELD 1
Sun 10/13/2019 4:00 PM PEARSON Boys 7 & Under FIELD 6
Sun 10/13/2019 6:00 PM VINCENT 18U Boys HS FIELD 1
Sun 10/13/2019 6:00 PM BLACKWELL CARL SCHMITTGENS 16U Boys HS FIELD 2
Sun 10/13/2019 8:00 PM SCHMITTGENS BEN RUCK 16U Boys HS FIELD 1
Sat 10/19/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 1
Sat 10/19/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 2
Sat 10/19/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 3
Sat 10/19/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 4
Sat 10/19/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 5
Sat 10/19/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 6
Sat 10/19/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 7
Sun 10/20/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 1
Sun 10/20/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 2
Sun 10/20/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 3
Sun 10/20/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 4
Sun 10/20/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 5
Sun 10/20/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 6
Sun 10/20/2019 12:00 AM Game 7 Tourn. FIELD 7